Nasıl Sipariş Verebilirim ?

 


DUYGU HAZIR DUVAK VE HAZIR TÜRBAN NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM ?

MERHABA
Değerli takipcimiz..
Siparişlerinizi genel olarak whatsapp iletişim hattimizdan alıyoruz ancak doğru sipariş verebilmeniz konusunda bir kaç hususa dikkat çekmek istiyoruz..
Biz DUYGU HAZIRDUVAK VE HAZIRTÜRBAN OLARAK 3 çeşit malzemeden hazırduvak yada hazırtürban tasarliyoruz bunlar HAYAL TÜL,KADİFE ve ŞİFON Bu 3 seçenekten hangisini tercih ederseniz bize whatsaap numaramızdan elbisenizin resmini çekip atmaniz yeterli 


Katologumuzda 100 den fazla renk çeşidimiz bulunmaktadır elbisenizle zıt,yada birebir aynı renk olmasına  sizinlede istişare edilerek karar verilir..ve son olarak model secimi.istediğiniz modelin resmini yine wahatsaap numaramızdan bize atınız. Zaten gerek internet sitemizden gerekse instegram sayfalarımızdan seçeceğiniz modeller bizim daha önce farklı müşterilerimize yapıp gonderdigimiz modellerdir hangi modeli tercih ederseniz aynısı elinize ulaşır..


Biz DUYGU HAZIRDUVAK VE HAZIRTÜRBAN Olarak zevkinize uygun hayalini kurduğunuz hazırduvagı yada hazırtürbanı tasarlamak için buradayız.


Hedefimiz gerek yurt içinde gerekse yurt dışında tüm kardeşlerimize şehir içinde,ilçede,kasabada,yada köyde nerde olursa olsun sesimizi duyurmak ve hazırduvak yada hazırturbanin rahatlığını ve şıklıgını ona da yaşatmak istiyoruz.. saygılar..

RABBİM CÜMLEMİZİN ULAŞMAK İSTEDİGİ HEDEFLERİ HAYIR EYLESİN.